Lost Planet 3 a Far Cry 3 cinematic trailery

Lost Planet 3 a Far Cry 3 cinematic trailery
Dnes se podíváme na cinematic trailer na nedávno oznámenou hru Lost Planet 3 a již trochu starší cinematic na Far Cry 3, ve kterém se po afrických stepích opět vrátíme do prostředí tropického ostrova. Oba pocházejí z produkce nám již dobře známého studia Blur.
Ani jeden ze cinematiců nezapře osobitý styl zmíněného studia. Trailer na Lost Planet 3 nás zavede do zamrzlého prostředí planety E.D.N. III.Cinematic na Far Cry 3 je však o něco zajímavější. Proč jej zde uvádím až nyní? Inu, pokud se tvůrčí studio trailerem nepochlubí na svých stránkách, je někdy celkem složité zjistit autory daného cinematicu. Když se vám domněnka, že za trailerem stojí lidé z Bluru, potvrdí, čekáte, že se trailer objeví i na jejich webu. Jenže Blur se zrovna do aktualizování svých stránek poslední dobou nehrne......
To vše ovšem nic nemění na kvalitách zmíněného traileru, ve kterém se hlavní hrdina pozná se sympatickým, ikdyž poněkud psychicky poznamenaným "domorodcem".Pokud vás trailery zaujaly, měli byste si přečíst i nedávný speciál o studiu Blur.Diskuse:

Autor:
Titulek:
Text:
Kolikátý je dnes den v měsíci? (číslo):

Článek zatím nikdo nekomentoval, buďte první!

Ohlédnutí za Gamescom 2014 E3 2013 – Co mne nejvíce zaujalo Nexus 7 - praktické zkušenosti
Dark Lords sklicko.cz sklicko.cz top-hry.sk
TOPlist
Mass Effect 3