4+1 nejlepších stylizovaných postav

4+1 best stylized characters
Po předchozím článku s nejrealističtějšími CG tvářemi, jsem tentokrát zaměřil svou pozornost trochu jiným směrem. Mezi všemi těmi nablýskanými rendery, snažícími se dosáhnout fotorealističnosti, nesmíme přehlížet ani stylizovanou tvorbu, která není o nic méně krásná. V článku naleznete čtyři nejlepší stylizované postavy, vybrané opět podle mého silně subjektivního úsudku z fór cgsociety.org a k tomu ještě jednu velmi pěknou reklamu.
Stylizace je velmi široký pojem, zde jsem proto vybral postavy, které jsou si svým stylem ztvárnění blízké a vypustil jsem ostatní, pro které se možná najde místo zase v nějakém článku budoucím.
Hned dvě pozice v tomto mini žebříčku obsadily práce skvělého character modelera Adrew Hickinbottoma, jehož portfolio rozhodně stojí za zhlédnutí.

4. místo - Ooh la la!, Andrew Hickinbottom

4+1 best stylized characters

3. místo - TRON pinup, Andrew Hickinbottom

4+1 best stylized characters

2. místo - Cheers!, Carlos Ortega Elizalde

4+1 best stylized characters

První místo bylo tentokrát při výběru ještě jednoznačnější než u minulého článku. Lukasz Siudzinski se inspiroval u skladby "Colorblind" od Counting Crows a jeho stejnojmenný model, patří k tomu nejkrásnějšímu, co jsem na fórech CGSociety viděl.

1. místo - Colorblind, Lukasz Siudzinski

4+1 best stylized characters

Nakonec jsem se rozhodl přidat ještě krásnou reklamu na čokoládové bonbony Sperlari, která opět svou stylizací vyčnívá nad většinu reklamních spotů, které dnes máme možnost v médiích vidět. Tvůrci jsou lidé z TaxFreeFilm a můžete se podívat i na uveřejněné "Making of" video tohoto úžasného počinu.

Sperlari "The Shop", TaxFreeFilm
Diskuse:

Autor:
Titulek:
Text:
Kolikátý je dnes den v měsíci? (číslo):

Článek zatím nikdo nekomentoval, buďte první!

Ohlédnutí za Gamescom 2014 E3 2013 – Co mne nejvíce zaujalo Nexus 7 - praktické zkušenosti
Dark Lords sklicko.cz sklicko.cz top-hry.sk
TOPlist
Mass Effect 3