Illusive man = John Riccitiello?

Illusive Man = John Riccitiello?
Ti z vás, kteří měli tu čest se světem Mass Effectu jistě znají vůdce prolidské organizace Cerberus, jímž je charismatický Illusive Man. Pokud navíc ještě trochu sledujete videoherní průmysl, jistě jste slyšeli o CEO vydavatelské společnosti Electronic Arts, Johnu Riccitiellovi. Jestliže tyto dvě osoby postavíte vedle sebe, bude vám okamžitě jasné, že jejich podoba je více než náhodná.
Jelikož osobní setkání Illusive Man ze zřejmých důvodů rázně odmítl, nezbývá než srovnat fotografie těchto dvou význačných mužů. Sehnat ucházející fotografii Johna Riccitiella není problém, ovšem většina fotografií Illusive Mana je poněkud tmavší a moje žádost o nějaký lepší snímek bohužel nebyla Cerberem vyslyšena.
Když se podíváte na úvodní obrázek s oběma fotografiemi, jistě si všimnete drobných rozdílů, jako jsou trochu tvrdší rysy tváře Illusive Mana a chybějící oční implantáty u Johna Riccitiella. Z nejmenovaných zdrojů jsem však obdržel informaci, že John Riccitiello skrývá své oční implantáty kontaktními čočkami, bez nichž se na veřejnosti neukazuje. A tvrdší rysy u Illusive Mana se dají snadno vysvětlit tím, že vůdce Cerbera přece nemůže vypadat jako měkkota, zatímco John Riccitiello vystupující za EA, se může trochu více uvolnit a vypadat o něco přátelštěji.
Ve prospěch tvrzení, že výše zmíněné osobnosti, jsou ve skutečnosti jedna a tatáž osoba mluví kromě fyzické podobnosti i fakt, že BioWare bylo 11. října 2007 odkoupeno EA, jejímž CEO se John Riccitiello stal právě v únoru toho roku. Tudíž měl dostatek času a díky svému nově nabytému postavení i prostředků na to, aby se nechal "protlačit" do hry Mass Effect 2, vydané koncem ledna 2010.
Myslím, že nyní je jasné odkud Cerberus čerpá alespoň část finančních prostředků nutných pro jeho provoz. A není nejlepším způsobem jak skrýt svoji skutečnou totožnost téměř ji neskrývat? Nezbývá než si počkat na závěr trilogie o návratu Reaperů, třeba se v Mass Effect 3 dočkáme nějakého zajímavého odhalení……Diskuse:

Autor:
Titulek:
Text:
Kolikátý je dnes den v měsíci? (číslo):

Článek zatím nikdo nekomentoval, buďte první!

Ohlédnutí za Gamescom 2014 E3 2013 – Co mne nejvíce zaujalo Nexus 7 - praktické zkušenosti
Dark Lords sklicko.cz sklicko.cz top-hry.sk
TOPlist
Mass Effect 3